background

Wirtualne Wycieczki

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na fotografie przedstawiające w pełni wnętrza czy miejsca, oferujemy naszym Klientom fotografie panoramiczne. Nasze zdjęcia tworzymy w formie panoram sferycznych, dzięki którym oglądający zdjęcie może obracać widokiem zarówno w poziomie jak i pionie, może rozejrzeć się dookoła, ale i spojrzeć na dywan w hotelowym pokoju czy żyrandol w bankietowej sali, przybliżyć impresjonistyczny obraz na ścianie czy posłuchać skwierczącego w kominku ognia.

Czym jest panorama sferyczna?

Teatr

Najprościej rzecz ujmując jest to zdjęcie wnętrza sfery, gdy obserwator znajduje się w jej centralnym punkcie. Dzięki czemu nie jest on ograniczony w oglądaniu przestrzeni, gdyż panorama przedstawia kąt widzenia 360 stopni w każdym kierunku.

Co jest przedmiotem oferty?

Piwnica

Naszym klientom oferujemy zdjęcia w postaci multimedialnych prezentacji. Dzięki czemu oglądający ma nie tylko okazję zobaczyć miejsce, ale również się czegoś o nim dowiedzieć. Podczas takiej wirtualnej wycieczki można płynnie 'przechodzić' ze zdjęcia na zdjęcie, klikać elementy opatrzone informacją tekstową czy graficzną. W naszych prezentacjach mogą się znaleźć także inne elementy jak zdjęcia, filmy czy muzyka typu surround.

Obejrzyj Wirtualne Portfolio

Wśród przygotowanych przez nas prezentacji znajdują się zarówno fotografie wnętrz, architektury oraz przyrody,

Dla kogo?

Bulwar w Krakowie

Panoramy sferyczne przeznaczone są dla każdego, kto chce ożywić swoją stronę internetową, przedstawić swoje wnętrza czy teren tak, aby zachęcić klientów do odwiedzin w danym miejscu. Ten rodzaj prezentacji podnosi prestiż i wiarygodność. Fotografujemy hotele, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne, sale bankietowe, restauracje, biura, linie produkcyjne, muzea, obiekty architektoniczne, kompleksy parkowo-pałacowe oraz wiele innych. Wśród naszych odbiorców znajdują się także firmy budowlane, architekci wnętrz, krajobrazu czy pośrednicy sprzedaży nieruchomości. Uważamy, że nie ma miejsca, którego nie dałoby się sfotografować.

Ile to kosztuje?

Wiejski klimat wsi kieleckiej

Każde zdjęcie czy wirtualna wycieczka jest inna. Każda jest tworzona indywidualnie w uzgodnieniu z klientem, na tej podstawie ustalana jest cena. Aby dowiedzieć się więcej, zapytaj.

Zaufali Nam


apter 360tvpl ekotrop wgorach cisza dom marwet dh ebeskidy pkf psikurs mtur logo