background

Filmy

W obecnych czasach każda forma promocji jest dobra i każda jest potrzebna. Aby zwiększyć atrakcyjnośc własnej strony internetowej mogą Państwo zamieścić na niej zdjęcia czy multimedialne prezentacje. Nic jednak nie przekonuje klienta bardziej niż klip video. Rzetelnie przygotowane nagranie nie tylko zwiększy atrakcyjność Państwa strony internetowej, ale będzie doskonałym materiałem do prezentacji firmy na branżowych targach czy spotkaniach z klientami.

Naszą ofertę kierujemy do prężnie rozwijających się firm, które duży nacisk kładą na promocję w internecie. We współpracy z firmą MTUR realizujemy filmy reklamowe obiektów branży gastronomiczno-hotelarskiej. Portalom internetowym oferujemy wykonanie video-relacji z imprez masowych i koncertów. Głównymi odbiorcami naszych usług są firmy z branży turystyczno-informacyjnej. 

Jesteśmy jednym z dostawców filmografii i fotografii reklamowej dla Biura Podróży APTER wyspecjalizowanego w trekkingach i wycieczkach turystycznych po górach Europy. Przykładowy film zrealizowano we włoskich Apeninach w 2011 roku.

This text will be replaced

Od wielu lat współpracujemy z Beskidzkim Serwisem Internetowym e-beskidy.com wspierając portal technicznie i multimedialnie. Wykonujemy video-reportaże z imprez turystycznych i muzycznych, których patronem medialnym jest portal e-beskidy.com. W przykładzie znajduje się reportaż z Wrocławskiego Przeglądu Kultury Studenckiej i  fragmenty reportażu z 37. OSPPT.

This text will be replaced

This text will be replaced

Muzyka jest obecna w życiu człowieka od maleńkości, kiedy to mama nuci niemowlakowi kołysanki do snu. Z tą muzyką człowiek dojrzewa, poznaje nowe rodzaje muzyki, style gry. Także i my jesteśmy związani z muzyką i staramy się promować młodych twórców przez wsparcie medialne.

Dom o Zielonych Progach - "Zmierzch w górach"

This text will be replaced

Dom o Zielonych Progach - "Zmierzch w górach"

This text will be replaced

Pod Wiatr  - "Do Wetliny"

This text will be replaced

Ile to kosztuje?

Grosze! Videofilmowanie wykonujemy z pasją, przyjmując wyłącznie zlecenia, co do których mamy pewność, że nasz Klient będzie zadowolony z efektu finalnego naszej pracy. O szczegóły oferty zapytaj poprzez formularz.

Zaufali Nam


apter 360tvpl ekotrop wgorach cisza dom marwet dh ebeskidy pkf psikurs mtur logo